Series
Ratings
20
PastaRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5