Movies
Ratings
657
NextRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
John QRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
Heart BlackenedRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.5
CollateralRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 4.0- FracturedRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0