Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5- Widaehan IyagiRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0