Series
Ratings
250
Busted! Season 1Rated ★ 4.0- RevenantRated ★ 4.5
- Agents of MysteryRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
- The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0- Earth ArcadeRated ★ 4.5
- The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
- The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- My NameRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0