Series
Ratings
70
SherlockRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5
Prime Minister and IRated ★ 1.5
Big ThingRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
Hello! My LadyRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
One More Happy EndingRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
MaskRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5