Movies
Ratings
274
Late AutumnRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 1.0- Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 1.0
JumanjiRated ★ 2.0
English VinglishRated ★ 5.0
Nobody Loves MeRated ★ 5.0
Leap YearRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0