Series
Ratings
124
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0- LA ArirangRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
Love TrulyRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0- The Final MatchRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
TrickRated ★ 3.0