Series
Ratings
37
Tonari no ChikaraRated ★ 2.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Koi Nante, Honki de Yatte Do Suru no?Rated ★ 2.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.0
SilentRated ★ 3.0- First LoveRated ★ 4.5
ST 경시청과학특수반Rated ★ 4.5
GalileoRated ★ 5.0
My Little NightmareRated ★ 3.0
Perfect SonRated ★ 3.5
스크랩 티쳐 - 교사 부활Rated ★ 4.0
The Family GameRated ★ 4.0
The Quiz ShowRated ★ 4.0
Left-Eye Detective Special SPRated ★ 2.5
Testimony of NRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 5.0