Series
Ratings
11
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0