Series
Ratings
72- Radioactive EmergencyRated ★ 3.5
- The BeautyRated ★ 3.0
- The DropoutRated ★ 4.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0- The AbandonsRated ★ 3.5
- Bad Surgeon: Love Under the KnifeRated ★ 3.5
- Death by LightningRated ★ 3.5
- Rise of Empires: Ottoman Season 2Rated ★ 3.0
- Rise of Empires: Ottoman Season 1Rated ★ 3.0
- Alien: EarthRated ★ 2.0
- Cold Case: The Tylenol MurdersRated ★ 3.0
- American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
- American Manhunt: O.J. SimpsonRated ★ 3.5
- American Manhunt: The Boston Marathon BombingRated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- Queen CleopatraRated ★ 3.0