Series
Ratings
91- Crime SceneRated ★ 4.0
- Crime Scene 3Rated ★ 3.5
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- The ResidenceRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 3.5
Once AgainRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5- The PoliticianRated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0