Series
Ratings
38
Worlds WithinRated ★ 5.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 5.0- Crime Scene 3Rated ★ 3.5
- Crime SceneRated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 5.0

Innocent DefendantRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0- The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0- White ChristmasRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0