Series
Ratings
42- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- QueenmakerRated ★ 5.0
- The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0- Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Schitt's CreekRated ★ 5.0
The Secret Life of DogsRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
The Office Season 6Rated ★ 5.0
The Office Season 5Rated ★ 5.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0