Series
Ratings
155
Full HouseRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0- Dramaworld Season 1Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
The Dearest LadyRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
GhostRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
1리터의 눈물Rated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0- Friends with BenefitsRated ★ 3.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 2.0
- A to ZRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
AliasRated ★ 4.5
AliasRated ★ 4.0
AliasRated ★ 4.0
AliasRated ★ 4.0
AliasRated ★ 4.0