Series
Ratings
73- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
- The Silent SeaRated ★ 0.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5- Bridal MaskRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0