Series
Ratings
15
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0- The Bear Season 1Rated ★ 4.5
- RevenantRated ★ 3.5
- DevsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0