Series
Ratings
111- The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 2.5
Into the NightRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Naomi OsakaRated ★ 3.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 1.0
The Naked DirectorRated ★ 3.0
Mom, May I Quit Being Your Daughter?Rated ★ 1.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 2.5- The Kominsky MethodRated ★ 4.0
- My Husband Won't FitRated ★ 3.5
UnorthodoxRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.0