Series
Ratings
215- Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5- A Suffocatingly Lonely DeathRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
KyojoRated ★ 3.5- First LoveRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0- Mercy for NoneRated ★ 2.5
Ossan's Love ReturnsRated ★ 4.0
DearestRated ★ 4.0- The Devil's PlanRated ★ 3.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.0- AsuraRated ★ 2.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
- House of NinjasRated ★ 3.5