Series
Ratings
307- Battle of FatesRated ★ 5.0
KakeguruiRated ★ 2.0- Steel Troops WRated ★ 1.0
- Physical: 100 Season 2Rated ★ 0.5
- Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0- BargainRated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 0.5
Taxi DriverRated ★ 2.0- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 2.5
- HappinessRated ★ 3.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 2.5
- Resident PlaybookRated ★ 3.0
- Queen of TearsRated ★ 3.5
- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.5- Arcane Season 1Rated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0