Series
Ratings
28
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5- My NameRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5- Juvenile JusticeRated ★ 3.0

Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5- Hellbound Season 1Rated ★ 2.5

The World of the MarriedRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5