Titles you rated
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0- All for LoveRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0- Partly CloudyRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 1.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.5