Series
Ratings
57- Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
- 직장인들Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
MovingRated ★ 2.5- The Devil's PlanRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5