Series
Ratings
126
GoblinRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
EntertainerRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.0