Series
Ratings
60
New HeartRated ★ 4.0- Pippi LongstockingRated ★ 3.5

Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Burning-Eyed Shana III: FinalRated ★ 4.0
Burning-Eyed Shana SRated ★ 4.0
Burning-Eyed ShanaRated ★ 4.0
1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 2.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.0
The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.0
The Familiar of ZeroRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 2.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5
Magi: Adventure of SinbadRated ★ 4.0