Titles you rated
- Demon CityRated ★ 2.0
The King's Case NoteRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Brothers GrimmRated ★ 2.0- HavocRated ★ 2.0
Trade Your LoveRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0- MaryRated ★ 2.0
Last HolidayRated ★ 3.5- 365 DaysRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 2.0
Ready or NotRated ★ 2.0
The HuntRated ★ 2.5
AbigailRated ★ 2.0- Time CutRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0- I, The ExecutionerRated ★ 3.0
- Rebel RidgeRated ★ 2.0