Titles you rated
- Failure Frame: I Became the Strongest and Annihilated Everything with Low-Level SpellsRated ★ 2.0
- The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 2.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0- The Way of the HousehusbandRated ★ 2.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 3.0- The Grimm VariationsRated ★ 3.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5- The Glory Part 2Rated ★ 3.5