Series
Ratings
186- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
- Dan Da DanRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Japan Sinks 2020Rated ★ 2.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Meet Me After SchoolRated ★ 4.0- Old Enough! Season 2Rated ★ 3.5
Old Enough! Season 1Rated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 5.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Wind BreakerRated ★ 5.0- Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 5.0