Series
Ratings
50- Mrs. AmericaRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.5- Community Season 3Rated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0