Titles you rated
- First LoveRated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- AemaRated ★ 3.0
- Low LifeRated ★ 3.0
- Better Late Than SingleRated ★ 3.5
- Splendid DaysRated ★ 5.0
- TriggerRated ★ 2.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- I AM A RUNNING MATERated ★ 5.0
- Mercy for NoneRated ★ 1.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Nine PuzzleRated ★ 5.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
- Resident PlaybookRated ★ 2.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 5.0
- NewtopiaRated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0