Series
Ratings
20
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 0.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0