Titles you rated
- My Bratty PrincessRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0- Mother's GardenRated ★ 2.5

Hello My TeacherRated ★ 3.0
Smile, YouRated ★ 3.0
Densha otokoRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 2.5
Rosy LoversRated ★ 2.5
Attic CatRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
Wonderful DaysRated ★ 2.0
More Beautiful Than A FlowerRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Winter SonataRated ★ 2.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 2.5