Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0