Titles you rated
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- KarmaRated ★ 3.5
- 대학전쟁Rated ★ 3.5
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
- Culinary Class WarsRated ★ 4.0
- 대학전쟁Rated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
- Street Man FighterRated ★ 3.0
- Street Woman FighterRated ★ 4.0
- 스테이지 파이터Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
- SomebodyRated ★ 2.5
- Dancing 9 Season 3Rated ★ 4.0
- Dancing 9 Season 2Rated ★ 4.0
- Dancing 9Rated ★ 4.5
- EXchange Season 3Rated ★ 3.0