Series
Ratings
11
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5