Series
Ratings
59
My Father is StrangeRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0