Series
Ratings
132- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 2.5
- The Interest of LoveRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
MineRated ★ 3.0- The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5- My NameRated ★ 3.5
- Inventing AnnaRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5- Narco-SaintsRated ★ 3.0
- The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5- Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0