Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
JinRated ★ 4.5
JinRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 4.0
Heroes RebornRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.0