Series
Ratings
68- One Piece Season 2Rated ★ 2.0
- One Piece Season 1Rated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 1.0- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 1.5
Reborn RichRated ★ 3.5- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Ranma1/2Rated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0