Titles you rated
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.5
LIFERated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0