Titles you rated
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0- Travel with Dr. TriviaRated ★ 2.5

Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
War of MoneyRated ★ 4.5
The MissingRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0