Series
Ratings
10
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5