Series
Ratings
96- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- The WhirlwindRated ★ 3.0
- Sex/LifeRated ★ 3.5
- Sex/Life Season 1Rated ★ 3.0
- My DearestRated ★ 4.5
- The Good DetectiveRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Reflection of YouRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Now, We Are Breaking UpRated ★ 3.0- The Silent SeaRated ★ 4.0
- JirisanRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 4.0- Inspector KooRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Lawless LawyerRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Birthcare CenterRated ★ 3.5