Titles you rated
- Family PlanRated ★ 3.5
- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5- Earth ArcadeRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Chicago P.D.Rated ★ 4.0- Show Me The Money 9Rated ★ 3.5
- Amazing SaturdayRated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.0
- Sing AgainRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
1리터의 눈물Rated ★ 4.5