Titles you rated
Bates MotelRated ★ 3.0
Ballers Season 2Rated ★ 3.5
BallersRated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 4.5
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 4.5
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0- Justice PaoRated ★ 3.0
DamoRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0