Titles you rated
D.P.Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Family's HonorRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 0.5
Empress MyeongseongRated ★ 0.5
The King Dae JoyoungRated ★ 2.5
Thousand Years of LoveRated ★ 1.5- Dear HeavenRated ★ 1.0
Capital ScandalRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 1.5
My Fair LadyRated ★ 2.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 1.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 1.5