Series
Ratings
27- RevenantRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5