Series
Ratings
20
Men on a MissionRated ★ 3.0- Abnormal SummitRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0