Series
Ratings
161
VincenzoRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.0
Initial D: First StageRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Vinland SagaRated ★ 2.0
Locke & Key Season 1Rated ★ 2.0- AtypicalRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.5
AtypicalRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 3.5- Kotaro Lives AloneRated ★ 3.0
AtypicalRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0- Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.5
- Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 2.5