Series
Ratings
20
Six Flying DragonsRated ★ 4.0- Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Miyamoto MusashiRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 5.0