Titles you rated
- Family PlanRated ★ 3.5
- Shop of the LampRated ★ 2.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
- Blood FreeRated ★ 1.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- A Shop for KillersRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5- QueenmakerRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- Break Point Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Young Royals Season 2Rated ★ 3.5
Young Royals Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.5
- The Sandman Season 1Rated ★ 3.0